• Klamerka do pieluch wielorazowych Snappi, jasnozielona, rozmiar 2

Klamerka do pieluszek wielorazowych Snappi, rozmiar 2 - 150 mm, jasnozielona (moss green)

9.79
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 8.99
Paczkomaty 8.99
Kurier 12.9
Kurier pobranie 14.9
Dostępność 42 szt.
Zostaw telefon

Klamerka do pieluszek wielorazowych Snappi, rozmiar 2 - 150 mm, jasnozielona (moss green)

Czujesz się zmęczona zawiązywaniem tetry lub spinaniem jej agrafkami? Uważasz, że nie jest to do końca bezpieczne? W takim razie spróbuj "zaczepić się" używając małych klamerek zastępujących agrafki!

Klamerki Snappi® są prostym i higienicznym narzędziem do przytrzymywania pieluch na pupie dziecka. Dzięki ząbkom są dużo szybsze w użyciu niż agrafki, a trzymają pieluszkę zdecydowanie lepiej, co pozwala jej zatrzymać znacznie więcej ;)

Charakterystyka:

 • Skład: Rozciągliwy i nietoksyczny materiał termoplastyczny (TPU)
 • Kształt: Litery "T" z niewielkimi ząbkami na każdym końcu. Ząbki te zahaczają o tkaninę pieluszki zapewniając solidne ułożenie pieluszki i swobodę ruchów Twojemu dziecku
 • Kolor: Jasnozielony (moss green). Wszystkie klamerki barwione są barwnikami spożywczymi, zapewniając tym samym bezpieczeństwo
 • Długość/Rozmiar: 150 mm/ 2

Jak korzystać z klamerek Snappi?

Aby klamerki działały właściwie należy ich używać poprawnie i odpowiedzialnie. Przed pierwszym użyciem rozciągnij nieco Snappi. Takie rozciąganie stymuluje pamięć materiału do powrotu do pierwotnego kształtu, a przez to klamerka będzie ściągała pieluszkę do środka trzymając ją solidnie. Dodatkowo bardziej elastyczna klamerka Snappi® jest zwyczajnie łatwiejsza w użyciu.

Aby rozciągnąć trzymaj jedną ręką środek a drugą ręką złap przy końcu uważając na ostre ząbki i pociągnij. Nie trzymaj Snappi® za dziurki! Powtórz tę czynność około 10 razy dla każdego z 3 ramion. W trakcie zauważysz, że materiał staje się bardziej miękki i elastyczny. Po wstępnym rozciągnięciu klamerka jest gotowa do użycia.

Zakładanie klamerki na pieluszkę:

Przytrzymując pieluszkę w miejscu jedną ręką przymocuj Snappi® drugą ręką w 3 prostych krokach:

image

Innymi słowy klamerka Snappi® powinna zmienić się z kształtu litery "T" na "Y".

Zachęcamy do przejrzenia naszej całej galerii. Zaprezentowaliśmy jak mniej więcej powinna wyglądać pieluszka spięta klamerką na naszym modelu (Miś Teodor). :)

Przy mocowaniu klamerki trzymaj ją za ramię. NIE WOLNO ciągnąć za pętelki. Służą one do zabezpieczenia ząbków kiedy klamerka nie jest w użyciu. Przekłada się pętelkę przez ramię i zakrywa ząbki.

Upewnij się, że ząbki dobrze złapały materiał pieluszki i że jest ona przymocowana wszystkimi 3 ramionami klamerki. Naprężenie w 3 kierunkach jest ważne, bo to właśnie trzecie ramię zapewnia stabilność mocowania klamerki.

Stosowanie się do tej instrukcji, choć wydaje się skomplikowane, zapewni bezpieczne i wygodne dopasowanie pieluszki. Koniecznie jednak załóż otulacz na pieluszkę, żeby zakryć klamerkę Snappi®.

Snapki, bo tak się je popularnie nazywa, działają najlepiej z pieluszkami z frotte, prefoldami i innymi materiałowymi pieluszkami, na tyle luźnymi aby można było zaczepić o nie klamerkę. Nie sprawdzą się za to przy ciasnych i tkanych pieluszkach, oraz tych wykonanych z delikatnych materiałów. Polecamy je stosować do pieluszek, których materiał jest na tyle gruby, żeby ząbki nie przebijały się do skóry dziecka.

Ostrzeżenia:

 • Snappi to nie zabawki! Trzymaj je poza zasięgiem dzieci, kiedy nie są używane. 
 • Jeśli zauważysz uszkodzenie wymień klamerkę. 
 • Nie używaj Snappi® przy dzieciach, które potrafią odpiąć klamerkę lub zdjąć pieluszkę. 
 • Snapki powinny być zapinane przez dorosłych. 
 • Zawsze zakładaj otulacz na pieluszkę spiętą Snappi®. 
 • Nie wystawiaj Snappi® na dłuższe działanie proomieni słonecznych gdyż może to osłabić materiał.

Uwagi:

 • Jakiekolwiek rozdarcie w klamercie może prowadzić do oddzielenia się jej części i powstania ryzyka połknięcia.
 • Nie rozcinaj swojej Snappi® gdyż może to stworzyć słabe miejsca w niej.
 • Nie ciągnij klamerki za kółka podczas zakładania, bo może spowodować to uszkodzenie. Używaj płaskich, solidnych elementów.
 • Przed każdym użyciem sprawdź czy klamerka Snappi® nie ma uszkodzeń lub śladów zużycia.

Jeśli zaczniesz używać klamerek Snappi® przekonasz się, że pieluchowanie wielorazowe z użyciem tetry jest banalnie proste i wygodne. Nigdy nie wrócisz do agrafek!

 

Jeśli stawiasz na najwyższą jakość i komfort swojego dziecka, a także na swój własny, zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych produktów. :)

W sprzedaży posiadamy również pieluchy wielorazowe o różnej gramaturze, oraz duży wybór wzorów.

Pielęgnacja produktu według zaleceń producenta:

Klamerki Snappi® należy czyścić w gorącej wodzie z dodatkiem mydła.

Nie należy ich prać z pieluchami w pralce, ponieważ ząbki mogą uszkodzić pieluszki.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie